دسته‌بندی نشده

انتخاب رنگ برتر سال چگونه و توسط کی انجام می گیرد؟

ترند رنگ برتر پاییز و زمستان

شاید خیلی ها این گونه تصور کنند که انتخاب رنگ برتر سال کاملا اتفاقی بوده و بر اساس ترجیح و علاقه مندی مردم بدست آمده است اما باید بگوییم که این چنین نیست. بلکه هر سال، شرکت پنتون ترند رنگی سال را تعیین و به همگان معرفی می کند.

ترند رنگی سال

امسال نیز سایت پنتون برای انتخاب رنگ برتر سال مطلبی را در سایتش منتشر کرد و 10 رنگ برتر ترند پاییز و زمستان امسال را اعلام کرد.

پالت رنگی پیشنهادی امسال از رنگ های ماندگار و معناداری تشکیل شده است که احساس نشاط و سرزندگی را منتقل می کند. سال 2020 سال پر فراز و نشیبی برای همه بود برای همین عجیب نیست که شرکت پنتون دست به اینکار زده است.

باید گفت که در 22 سال گذشته، این برای اولین بار است که دو رنگ مستقل به عنوان رنگ سال توسط پنتون انتخاب می شود. انتخاب رنگی از طیف طوسی برای اولین بار و انتخاب رنگی از طیف زرد برای دومین بار است که اتفاق می افتد.

دو رنگ خاکستری (Ultimate Gray ) و زرد (Illuminating) به عنوان ترند رنگی سال ۲۰۲۱ توسط کمپانی پنتون انتخاب شدند. معرفی رنگ سال نه تنها در صنعت مد و پوشاک کاربرد دارد بلکه در طراحی پوشاک، مبلمان خانگی، لوازم جانبی، بسته ‌بندی و طراحی صنعتی اهمیت زیادی دارد و گزینش رنگ زرد و طوسی، پیامی از قدرت و امید را انتقال می دهد.

ویژگی های دو ترند رنگی سال

رنگ زرد یکی از رنگ های اصلی بوده و جز رنگ های گرم محسوب می شود. این رنگ یادآور آفتاب، شادی و گرما و نشاط است. رنگ طوسی بر خلاف زرد حالت جدی تر دارد. طوسی نماد اعتماد و اطمینان، بی طرفی، سازش، آرامش، استقلال و رسمیت و گاه افسردگی است.

برای اطلاع از رنگ ترند سال های مختلف می توانید اینجا کلیک کنید.

کلام آخر

در آخر بطور خلاصه باید بگوییم که اگر ترند پاییزی و زمستانی سال 2021 را می خواهید باید به سراغ لباس و کت های اورسایز بروید مثل کاپشن یا جلیقه های بادی اورسایز که از ترند های محبوب و پر استفاده این فصول هستند.

داشتن یک بارانی چرمی بلند یا شلوارهای طرح دار از آیتم‌های دیگر ترند پاییز هستند. به سراغ رنگ‌های شارپ و تند بروید و از استفاده ‌ی آنها هراسی نداشته باشید.

اگر رنگ‌هایی نظیر قرمز یا صورتی (fuchsia) متناسب استایل شما نیست می‌توانید استایل مونوکروم را انتخاب کنید.

به عنوان پیشنهاد آخر همان طور که می‌دانید اغلب ترندها زودگذر هستند و تعداد کمی از آنها ادامه پیدا می کنند. پس چه بهتر که در انتخاب لباس و اکسسوری، به سراغ آن دسته از ترندها برویم که علاوه بر ماندگار بودنشان، متناسب استایل شخصی مان نیز باشد تا بتوانیم بیشترین استفاده را از آن ها ببریم.

همچنین اگر مایل هستید می توانید از گالری لباس های سفر گروپ دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The maximum upload file size: 1 گیگابایت.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.