دسته‌بندی نشده

توصیه های مهم خرید لباس چه هستند و باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

در یک خرید خوب باید به نکات مختلفی توجه کرد. برای عده ی زیادی از خانم ها و حتی عده ای از آقایان، خرید کردن آن هم خرید لباس، سرگرمی جذاب و جالبی است. برای تعداد زیادی از ما پیش آمده است که در زمان خرید لباس ممکن است رضایت داشته باشیم از انتخاب مان اما بعدا که به خانه می آییم و به کمد لباس هایمان نگاه می کنیم، یا وقتی که به جایی دعوت هستیم و می خواهیم لباسی را انتخاب کنیم، با دیدن لباس های داخل کمد نا امید شویم.

خیلی ها با وجود داشتن کلی لباس، باز از اینکه چی بپوشند ناله می کنند. ضمن اینکه در این صورت هزینه ی خود را بر باد داده ایم. پس هنگام خرید حتما به توصیه های مهم خرید لباس که در ادامه بیان می داریم توجه دادشته باشید تا از خرید خود رضایت داشته باشید.

خرید لباس

قبل از خرید باید یه نگاهی به کمد لباس هایتان بندازید و با توجه به آن لیستی از مواردی که نیاز دارید را بنویسید. در این صورت هم چیز هایی که واقعا نیاز دارید را می خرید و هم می توانید رنگ ها و طرح های جدیدی که ندارید را امتحان کنید. نباید از موارد جدیدی که قبلا نداشته اید و نمی پوشیدید هراس داشته باشید.

از دیگر توصیه های مهم خرید لباس این است که جنس لباس و نکاتی مراقبتی و شست و شوی لباس را حتما باید در نظر بگیرید تا نسبت به هزینه ای که دارید انجام می دهید، متضرر نشوید. از جمله مواردی که باید در جنس به آن توجه کنید میزان چروک پذیری آن است. برای امتحان این مورد می توایند قسمتی از لباس را در دست خود مچاله کنید برای چند ثانیه و ببیند که چقدر زود چروک می شود. مخصوصا اگر دارید لباس روزمره یا لباس کار خود را می خرید.

حتما حتما لباس را پرو کنید قبل از خرید. به سایز و طرح لباس برای خرید آن اکتفا نکنید. لباس را باید در تن دید که چگونه می شود و آیا به استایل تان می آید یا نه. بعد از پرو آن در آیینه یک نگاه اجمالی و البته دقیق داشته باشید و مطمئن شوید که قسمت های مختلف آن اصطلاحا به بدن تان نشسته است.

از دیگر نکات پنهان توصیه های مهم خرید لباس، توجه به نور اتاق پرو است تا به خوبی بتوانید لباس را برانداز و بررسی کنید. همچنین وقتی لباس را پوشیدید صاف و بی تحرک واینستید. بلکه یکم جا به جا شوید مثلا اگر شلوار قرار است بخرید بشینید و بلند شوید تا مطمئن شوید در آن راحت است.

اگر وضعیت ظاهری تان برایتان مهم است که چگونه به نظر میاید، باید به ترکیب رنگی لباسی که می پوشید دقت داشته باشید. برای این می توانید از این صفحه دیدن کنید.

2 دیدگاه در “توصیه های مهم خرید لباس چه هستند و باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

  1. escort bayan گفت:

    Awesome write-up. I am a normal visitor of your blog and appreciate you taking the time to maintain the excellent site. I will be a regular visitor for a really long time. Ceciley Rriocard Ridgley

  2. erotik گفت:

    My brother suggested I would possibly like this web site. He was once totally right. This publish truly made my day. You can not consider simply how so much time I had spent for this information! Thank you! Doloritas Arnold Jean

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The maximum upload file size: 1 گیگابایت.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.