دسته‌بندی نشده

لاغر به نظر برسیم و خوش پوش باشیم، اما چگونه؟

چگونه لاغر تر به نظر بیایم؟

چه لباسی بپوشیم که چه لباسی بپوشیم که لاغر به نظر برسیم و خوش پوش باشیم؟ اولین تصمیمی که باید بگیرید این است که کدام قسمت از بدن تان را می خواید پنهان کنید یا در اصل در کدام بخش از بدن تان اضافه وزن دارید ؟

رنگ های تیره بهترین رنگ ها برای پنهان سازی بخش های چاق بدن می باشد و بهترین کار برای پنهان سازی، استفاده از هم رنگ های تیره و هم رنگ های روشن می باشد.
رنگ های تیره برای پنهان سازی بخش های چاق و رنگ های روشن برای جلوه بیشتر بخش هایی که تناسب اندام دارید!

بنا براین اگر کمر باریکی دارید و می‌خواهید که تاکید را روی این قسمت از بدن تان بگذارید، لباسی تیره به تن کنید، اما کمربندی که می‌بندید باید به رنگ روشن باشد. یا اگر می‌خواهید که پا‌های چاق خود را لاغر تر نشان دهید، شلواری به رنگ تیره بپوشید.

یکی دیگه از مواردی که مهم است طرح لباس می باشد. لباس هایی با طرح های بزرگ شما را چاق تر نشان می دهند.

افراد چاق از پوشیدن لباس هایی با راه راه های افقی باید پرهیز کنند و بر عکس لباس هایی با طرح های عمودی شما را لاغر تر از چیزی که هستید نشان می دهند. بعضی از لباس‌ها دارای چین، گره یا پیلیسه هستند. بهترین کار این است که این طرح‌ها را روی قسمت‌های متناسب بدن تان، که دوست دارید روی آن‌ها تاکید کنید، بگذارید. برای مثال اگر کمر باریکی دارید، می‌توانید لباس‌هایی که روی کمرشان طرح‌های چین داری دارند را به تن کنید.

چگونه اگر پایین تنه چاق تری داریم؛لاغر به نظر برسیم؟

برای انتخاب اینکه چه لباسی بپوشیم که لاغر به نظر برسیم و خوش تیپ باشیم باید در انتخاب شلوار دقت کنید. اگر شلواری می پوشید که برایتان گشاد است، پایین تنه تان بزرگ نشان داده می‌شود و همین موضوع در چاق‌تر نشان دادن اندام شما تاثیر دارد برای همین از پوشیدن شلوار‌های پاچه گشاد یا بگی، خودداری کنید و به جای آن شلواری که کاملا سایز تن تان است را به تن کنید. تا جای ممکن هم از شلوار‌های کمربند دار استفاده کنید.
اگر به فکر پوشیدن دامن هستید، دور دامن‌های مدادی را خط بکشید، زیرا باسن، کمر و ران‌های شما را درشت تر نشان می‌دهد. برای افراد چاق، دامن‌های مدل اسکیت بهترین انتخاب هستند.

چگونه اگر بالا تنه چاق تری داریم؛ لاغر به نظر برسیم؟

برای اینکه لاغر به نظر برسیم و خوش پوش باشیم، باید به فرم بالا تنه هم توجه کنید. اگر فرم اندام تان به شکل سیب است، به عنوان مثال اطراف شکم یا شانه های تان چاق است و می‌خواهید که تمرکز را از روی این بخش‌ها بردارید، چند نکته را باید در نظر بگیرید:

برای انتخاب تی شرت، باید به دنبال تی شرت‌های ساده باشید، نه تی شرت‌های طرح داری که چشم‌ها را به سمت خود جلب می‌کنند. تی شرت باید سایز تن تان باشد و به خوبی روی شانه های تان بنشیند.

از پوشیدن کت‌های نیم تنه نیز بپرهیزید. به جای آن کت‌های یک سره و بلند به تن کنید تا کشیده تر نشان تان دهد و لاغر به نظر برسیم.

اگر از سایز بازو هایتان راضی هستید، می‌توانید پیراهن‌های آستین سه ربع به تن کنید. اما اگر بازو‌های چاقی دارید، آستین‌های بلند یا حتی کوتاه بهترین انتخاب برایتان است. آستین‌های سه ربع، دست شما را به دو قسمت مساوی تقسیم کرده و تاکید را روی هر دو بخش می‌گذارد، به همین دلیل در بزرگ تر نشان دادن بازو هایتان موثر است و باید از آن پرهیز کنید.

اگر شلوار تنگ به تن کرده اید، می‌توانید به همراه آن یک تونیک بپوشید. اشکالی ندارد اگر تونیک تان کمی گشاد باشد، زیرا با پوشیدن شلواری فیت، تمرکز به سمت پایین تنه شما رفته و شما همچنان جذاب به نظر می‌رسید.

خوش پوشی با استفاده از اکسسوری‌

استفاده از اکسسوری‌ها، نه تنها شما را جذاب تر نشان می‌دهد، بلکه در اینکه لاغر به نظر برسیم نیز موثر هستنند. به عنوان مثال افراد چاق می‌توانند از جواهرات بزرگ و رنگی استفاده کنند، زیرا جواهرات کوچک در کنار اندام درشت آن‌ها به چشم نمی‌آید.

برای آشنایی با ده برند برتر اکسسوری اینجا کلیک کنید. همچنین می توانید با زدن اکسسوری های زنانه و اکسسوری های مردانه وارد بخش مربوطه در سایت ما شوید و اقدام به خرید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The maximum upload file size: 1 گیگابایت.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.